Hakkımızda

SüperSoru.com

Hazırlandığınız sınav hangisi olursa olsun belli bir düzen ve prensip içinde çalışmadıktan sonra başarı elde etmeniz son derece zordur. Basılı kaynak olarak alacağınız soru bankalarında sınırlı sayıda soru tipi olacağından dolayı amaçlarınıza ulaşmak için sınırlı bir çalışma yapmanıza neden olur. Site olarak hazırlandığınız KPSS veya üniversiteye giriş sınavında yanınızda olmak adına en geniş kapsamlı soru havuzunu kullanımınıza sunuyoruz. İçinde 50 binden fazla online soru olması ihtiyacınız olan soru tipi ve şekillerini görmenize yardım ediyor. Bu alanda en geniş, tasarım olarak yeterli ve farklı alt yapı hizmeti veren tek yer olmanın farkını yaşatıyoruz.

Online Test

En sık tercih edilen hizmetlerimizden bir tanesi de online test imkanımızdır. Konular içerisinden istediğinizi seçerek hemen online şekilde çözmeye başlayabilirsiniz. Testin online olması, ücret istenmemesi ve soru sayısı açısından yeterliliği verdiğimiz hizmetin kalitesini anlamanıza yetiyor. Testler sayesinde eksikliğinizi görmenizi ve konu tekrarı yapacağınız noktaları fark etmeniz de mümkün oluyor. Maddi anlamda basılı kaynak veya kitap almak zorunda kalmanızı da engelliyoruz. Testlerin sayı olarak fazla olması hızlanmanıza da katkı sağlamamız anlamına geliyor.

Konu Anlatımları

Testler kadar önemli olan bir başka konu ise konu anlatımlarıdır. Anlamadığınız veya testlerini çözemediğiniz bir konu olduğunda zengin içerik ve konu anlatımları konusundaki hizmetlerimiz ile yardım ediyoruz. Anlaşılır, kesintisiz ve sınavda işinize en çok yarayacak olan kısımlar üzerinden ilerleyen anlatımlara kavuşmanızı sağlıyoruz. Anlatımlardan sonra hemen testlerini çözerek konuyu pekiştirmenize imkan tanıyoruz.

Konuların anlaşılır olması testlerin yeterli ve sınava yönelik şekilde hazırlanması birbirini tamamlayan en önemli iki unsur olarak görülmelidir. Anlamadığınız konunun sorularını çözmeye çalışmak zaman kaybı olacağından anlaşılır ve işinize yarar olmasını amaçlayarak konu içerikleri oluşturuyoruz. Profesyonel kişiler tarafından anlatılan dersler püf noktaları kaçırmanızı da engelliyor.

Soru Çözüm Videoları

Bir başka destekleyici olan hizmetimiz ise soru çözüm videoları oluyor. Çünkü konuları dinledikten sonra soruları çözerken nasıl bir bakış açısı ile yaklaşmanız gerektiğini de bilmelisiniz. Bundan dolayı soru çözümlerini testleri ve sınavda çıkabilecek soruları anlayacağınız şekilde yapmaya çalışıyoruz. Soruların mantığını anladıktan sonra online testler sayesinde pratik yapmanıza da destek oluyoruz. Bu yolla sınava hazırlanırken adım adım en iyisi olmanız da mümkün hale geliyor.

1-12.Sınıf Testler

Üniversiteye girmek için en önemli zaman aralıkları olan 1-12. sınıf testler hizmetlerimiz arasında en çok titiz davrandıklarımız arasında geliyor. Derslerinizin desteklenmesi, sınavlara hazırlık ve ek şekilde aldığınız desteklere sunduğumuz özel testler ile destek olmayı amaçlıyoruz. Hayallerinize giden yolda çeşitli testler, konu anlatımları ve bilgi edinme şansı elde ettiğinizde başarma olasılığınızın artacağını biliyoruz. İsteyen kullanıcıların soru havuzuna soru eklemesine de izin veren bir yazılım kullanıyor olmamız soru sayımızın ve çeşidimizin her geçen gün daha da artmasına neden oluyor. Oldukça fazla soru sayısı ve tipini barındıran, online bir kaynak olmak en büyük hedeflerimiz arasında bulunuyor. Çünkü konu anlatımlarının detaylı, soru çözümlerinin yönlendirici ve testlerin fazla sayıda olması sınava hazırlananlar için en önemli kriterlerdir.

KPSS Testleri

Bir başka önemli sınav olan KPSS için de soru havuzu barındırıyoruz. KPSS testleri ve diğer ihtiyacınız olan imkanları sitemizden birkaç linke tıklayarak hemen temin edebiliyorsunuz. Sınav stresinize doğru kaynak ve sınırsız sayıda soru imkanı ile son veriyoruz. Alt yapımızın hızlı ve videoların kalite olarak yeterli olması izlerken sorun yaşamanızı da engelliyor. Bundan dolayı mutlaka sınavlarda sitemizden yararlanmalısınız.