Telif Hakkı

Bu sitede yer alan içeriklerin bir kısmı doğrudan ziyaretçilerimizin kendileri tarafından gönderilen dosyalardan alınmıştır. Bir kısmı da çıkmış sınav sorularından oluşmaktadır. Diğer içerikler ise sadece bilgi vermek amacıyla, iyi niyetle editörler tarafımızdan düzenlenerek sunulmaktadır ve dosya indiren veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen, öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır Sitemizde kullanılan içerikler içerisinde size ait olduğunu tespit ettiğiniz kısımları bize bildirdiğinizde ilgili içerik en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktırİçerik sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dokümanları  sitemizden 3 gün içinde yayından kaldırılacağını garanti etmekteyiz. Kaldırılmasını istediğiniz içeriklerinizi      mail adresine göndererek bizlere bildirebilirsiniz.

supersoru.com’a içerik gönderen, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, söz konusu ziyaretçilerin supersoru.com’da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.